Çözümler

 • Stratagies

   
 • Planning

   
 • Development

   
 • Investment

   

Güvenlik ve Kalite Test Hizmetleri

 

Günümüzde, bir kurumun başarısı yeni uygulamaların ve mevcut uygulamalara yapılan değişikliklerin güvenilir ve esnek şekilde sağlanmasına bağlıdır. Dolayısıyla yazılım hatalarından kaynaklanan uygulama arızaları temel bir ticari risk oluşturur. Bu hataların büyük bir kısmı, sistemin yaşam döngüsü içerisindeki ilk aşamalar sırasında geliştirici ve kullanıcı arasında yaşanan yanlış anlaşılmalardan kaynaklanır.

TREPON Test ve Kalite Güvence Hizmetleri, bu fark arasında köprü oluşturmaya yardımcı olur. Bunun sonucunda hataların erken teşhisi, kalitenin iyileştirilmesi, proje risklerinin ve maliyetlerin minimize edilmesi sağlanmış olur.

TREPON, sistemlerin mühendislik süreçlerinde yer alan atıkları yok etmek ve yazılım hatalarından kaynaklanan, işinizi etkileyebilecek sistem kesintileri riskini azaltmak için kalite yönetimi ve yönetilen test hizmetleri sunar.

Yönetilen test hizmetimiz, sisteminizin günümüz dünyasında beklediğiniz işlevselliği, uygunluğu, performansı, güvenliği ve kaliteyi sağlamanızı gerçekleştirir.