Çözümler

 • Stratagies

   
 • Planning

   
 • Development

   
 • Investment

   

Arge ve Yazılım Danışmanlığı

Bilgi Teknolojileri (Information Technologies) sektöründe AR-GE denildiği zaman ilk akla gelenler ;

Bilgisayar teknolojisi ile karşılanabilecek, sektördeki mevcut ve ileride oluşabilecek ihtiyaçları tespit etmek ve bunun neticesinde ihtiyaçların yeterince karşılanıp karşılanmadığını araştırarak, buna göre uygulama alanı (Application Domain) baz alınarak uluslararası standartlarda kabul görmüş ve uluslararası arenada takip edilen yeni uygulamalar geliştirmektir. Kısacası ; ihtiyaçların analiz edilmesi, ürünün tasarlanması ve geliştirilmesi olarak özetlenebilir.

AR-GE ile ülkemizde yeni gelişen yazılım sektörünün birleşimi sonucu, firmalar için bilgi teknolojilerini kullanarak, sektör bazında teknik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Firmalara sunulan alternatifler içerisinde, fiyat - performans - verimlilik analizleri sonucu en etkin çözümü bulmak Yazılım Danışmanlığının ana temasıdır. Doğru zamanda alınmış doğru kararlar hem prodüktivitenizi artıracak, hem de birçok anlamda tasarruf sağlayacak (iş gücü, enerji v.b) bunun sonucu da kar artışı olarak size geri dönecektir.

TREPON, tecrübeli,dinamik ve yenilikçi ekibiyle,sizlere farklı teknoloji ve platformlarda yazılım uygulama ve geliştirme danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.