Biz Kimiz

Hakkımızda Bilgi Edinin

TREPON Logo

Objektiflik
TREPON müşterilerinden gelen talepler, öneri ve şikayetler tarafsız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

Şeffaflık
TREPON müşterileri; şikayet, talep,öneri ve sorularını; doğru, anlaşılabilir bir şekilde bizlere ulaştırabilmektedir.

Gizlilik
TREPON için, kişisel verilerin gizliliği ve korunması son derece önemlidir. Bu sebeptendir ki, veri tabanımızda özenle muhafaza edilen kişisel bilgileriniz bizlere emanettir. Müşterilerimize karşı sorumluluk sahibiyiz ve onları etkileyebilecek eylemlerimizin, kararlarımızın, ürün ve hizmetlerimizin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Etkin ve Hızlı Çözüm
TREPON; müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda etkin, aynı zamanda hızlı çözümler üretme bilinci ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üstün Hizmet Kalitesi
TREPON'in temelinde varolan asıl amaç, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek için kusursuz hizmet anlayışıyla ilerlemesidir. TREPON karşılıklı memnuniyeti tüm faaliyetlerinin odağında tutar.

Süreklilik
TREPON sürekliliği olan bir mali güce sahiptir. Müşterilerinin en iyi hizmeti alabilmesi ve doğru yönlenebilmeleri için tüm hizmetlerinde etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır. Bulunduğu hizmet sektöründeki faaliyetlerinde sürekli iyileştirmeler yaparak, yatırımlarına ara vermeden devam etmektedir. TREPON, müşteri tatminini sağlamak ve bunu sürekli kılmak için çalışmaktadır.

Takım Ruhu
TREPON, gerek uzman kadrosu gerekse müşterileri ile iyi iletişim kurarak, uyumlu ve verimli çalışmayı kolaylaştırır. Güçlü ve uzun soluklu ilişkilerle hem müşterilerimizin, hem bizim kazanacağımıza inanırız. Bu yüzden insan ilişkilerinde saygı birincil önceliğimizdir.

 

Kısaca biz kimiz ?

Tarihçemiz

TREPON, gerek yazılım gerek bilişim gerekse makine üretimi ve otomasyon anlamında, kurumsal ve özel çözümler üretmek üzere sektöründe standartları yükseltmek hedefiyle, 2009 yılında, İstanbul / Kadıköy' de kurulmuştur. Yola çıktığımız günden beri farklı sektörlerdeki birçok kuruma gelişmiş makine, elektronik cihaz, yazılım geliştirme ve bilgi işlem danışmanlığı yapmaktayız. Sektördeki paket programlar ve hazır makinalar, kurumların yapısına ve iş akışına hitap etmediği durumlarda, maalesef ki yeterli olamıyor. Bu noktada mevcut ihtiyacı karşılamak üzere "sektörel/özel ürünlere" başvuruluyor.

TREPON ; kurumların yapısını, işleyişini, bulunduğu sektörün tüm detaylarını titizlikle analiz ederek, yeni yazılım teknolojileriyle, ihtiyacı karşılayacak, kurumların iş yükünü azaltıp, verimliliğini arttıran çözümler sunmaktadır. TREPON, özel projeler de gerçekleştirdiği uyarlama çalışmalarında kurumu uyarlama yerine ihtiyacı kuruma uyarlamaya odaklanmıştır. Otomasyon, yazılım ve bilişim çözümleri sunarken, hedefimiz, müşterilerimizin bilişim altyapılarında oluşabilecek problemleri çözmek, mevcut sistemi iyileştirmek ve geliştirmek, en uygun çözümleri üreterek, şirketlerine katma değer sağlayacak teknik danışmanlık ve uygulama hizmetleri sunmaktır.

Uzman ve özverili kadromuzla birlikte, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde bir hizmet anlayışı ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak temel ilkemizdir.

TREPON ailesinin birer üyesi olan siz müşterilerimizin, her zaman kusursuzu hak ettiğini düşünüyor, ve "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İlkelerimizi" sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.